„Lietuvos mažųjų žaidynių“ festivalis įstaigoje

• Paskelbta: 2023-04-24

Smagioje pramoginėje sporto šventėje Kelmės sporto centre  Tytuvėnų gimnazijos Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriaus vaikai, kartu su Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelio-darželio vaikais dalyvavo projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“, kurį organizuoja Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas iš dalies finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas įstaigų festivalyje. Projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2023“ Tytuvėnų gimnazijos Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriuje koordinatorės: priešmokyklinio ugdymo mokytoja Rima Šivickienė ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja Indra Šarlauskytė.

Festivalyje dalyviai atliko 10 užduočių.

Pasibaigus šventei, visi buvo apdovanoti organizatorių paruoštais diplomais. Dalyvaudami aktyvioje veikloje, vaikai patyrė teigiamas emocijas.

Rima Šivickienė