Šviečiamoji gyvulininkystės programa

• Paskelbė : Ieva Andruliene
  • Paskelbta: 2023-04-13

Tytuvėnų gimnazijos 2b ir 1a klasės mokiniai 2023 m. buvo atrinkti iš daugiau negu 90  mokymo įstaigų dalyvauti Šviečiamosios gyvulininkystės programoje, kurią organizuoja Žemės ūkio ministerija ir VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra.

Vykdydami šios programos veiklas mes sužinosime apie Lietuvoje paplitusias tradicines gyvulininkystės šakas. Susipažinsime su saugomomis senosiomis Lietuvos ūkinių gyvūnų veislėmis, darnios gyvulininkystės principais.

Balandžio 12 dieną dalyvavome Kelmės ,,Kražantės“ progimnazijos respublikinėje pradinių klasių mokinių ir mokytojų konferencijoje ,,Noriu žinoti“, kurioje papasakojome apie Šviečiamosios gyvulininkystės programą, mūsų vykdomas ir  planuojamas veiklas.

Džiugu, kad konferencijoje  vieną iš praktinių užsiėmimų  ,,Darbeliai iš vilnos“ vedė mūsų mokyklos dailės mokytoja metodininkė Diana Baltrušaitienė. Susipažinome su vis populiarėjančia vilnos vėlimo technika. Į namus grįžome daug sužinoję, pabandę ir puikiai nusiteikę.

Pradinių klasių mokytojos Edita ir Jolanta