Skaistės Jagminaitės laimėjimas

• Paskelbta: 2024-04-11

Sėkmingai prasidėjo 2024-ieji metai IIga klasės mokinei, dailės studijos „Paletė“ narei Skaistei Jagminaitei (mokytoja D. Žukauskienė). Vos prieš mėnesį pasidžiaugusi puikiais laimėjimais tarptautiniame dailės ir muzikos konkurse „Laisvė – tai kūrybos pradas“ (jame mokinė laimėjo laureato I-ąją vietą ir nominaciją už emocionalų ir įtaigų kūrinio atlikimą), šiandien ji paskelbta respublikinio  ketureilio ir iliustracijos konkurso „Lietuvai ir Kelmei“ laimėtoja. Jei pirmajame konkurse reikėjo iliustruoti muzikinį kūrinį, kurį atliko Kauno Miko Petrausko scenos menų mokyklos mokinė, tai dabar savo jausmą teko perteikti per žodį ir vaizdą. Ir piešiniu, ir ketureiliu Skaistė išreiškė meilę, dėkingumą, pagarbą savo gimtajam kraštui.

Sveikiname Skaistę.

Danguolė Žukauskienė