,,Voveriukai" Raseinių bibliotekoje

• Paskelbė : Danutė Buivydienė
  • Paskelbta: 2024-04-17

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriaus "Voveriukų" grupės vaikai vyko į Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešąją biblioteką. Vaikus pasitiko informacinių paslaugų  ir vaikų literatūros skyriaus vedėja Jolanta Gudeikytė, kuri kartu su vyriausiąja bibliotekininke Justina Mauliene mokiniams vedė sensorinius skaitymus pagal Eduardo Mieželaičio knygą "Zuikis Puikis".

Susiskirstę į kelias grupes, vaikai dalyvavo patyriminiame sensoriniame užsiėmime.  Sensoriniame kambaryje ugdėsi fizinius, socialinius, emocinius, pažinimo įgūdžius.

Šios edukacijos metu buvo ugdomas vaikų kultūrinis, meninis, socialinis sąmoningumas, jie taip pat įgijo naujų žinių ir įgūdžių.

Dėkojame Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos informacinių paslaugų ir vaikų literatūros skyriaus vedėjai Jolantai Gudeikytei už nuoširdų bendravimą bei bendradarbiavimą.

Mokytoja R. Šivickienė