Vaikų Velykėlės II

• Paskelbė : Danutė Buivydienė
  • Paskelbta: 2024-04-11

Balandžio 11d. Tytuvėnų gimnazijos Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriuje vyko pramoga „Vaikų Velykėlės“. Vaikai klausė Velykų bobutės pasakojimų apie Velykų papročius ir tradicijas, žaidė linksmus žaidimus, rideno margučius. Kartu pasidžiaugė ir Didžiuoju margučiu, kurį sukūrė visa įstaigos bendruomenė. Šį puikų margutį siuntėme konkursui „Vaikų Velykėlės 2024“, kurį tradiciškai organizuoja labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“. Tai konkursas, puoselėjantis senas lietuviškas tradicijas, ugdantis tautišką vaikų mąstyseną ir bendrumo dvasia sujungiantis šeimas. Konkurso organizatoriai padovanos kiekvienam dalyviui, kuris dalyvaus marginat Didįjį margutį, specialiai projektui skirtą vieną iš geriausių lietuvių autorių knygų.

Mokytoja Saliutė Aleksandravičienė