Žuvininkystės projektas „Užauginta Europos Sąjungoje“

• Paskelbė : Danutė Buivydienė
  • Paskelbta: 2024-05-03

Balandžio 24 ir 30 dienomis 2a,3b,5b klasėse vyko užsiėmimai pagal žuvininkystės projektą „Užauginta Europos Sąjungoje“.

Balandžio 24d. lektorius mokinius supažindino su akvakultūra, papasakojo apie žuvininkystę Lietuvoje ir pasaulyje. Taip pat mokiniai ne tik klausėsi informacijos, dalijosi žiniomis, bet ir turėjo galimybę „pažvejoti“ ir sužinoti kokią žuvį pagavo.

Balandžio 30d. vyko edukacinis užsiėmimas, kurio tikslas buvo pasipuošti sau šaukštelį ar šakutę akvakultūros tema. Vaikai su malonumu puošė šaukštelius, šakutes, o kol papuošimai buvo džiovinami sudalyvavo viktorinoje apie vandens pasaulį.

Išvykus lektoriams įgytas žinias mokiniai praktiškai taikys atlikdami užduotis pratybų sąsiuviniuose.