• Paskelbta: 2024-05-15

2024 m. gegužės 14 d. Tytuvėnų gimnazijos Meno skyriuje vyko V-asis rajoninis antrojo ir pasirenkamo muzikos instrumento festivalis „Muzikos garsai - 2024“, skirtas Kelmės 540 metų jubiliejui paminėti. Festivalio organizatorė ir vedančioji Aurelija Ščeponavičienė prisiminė Kelmės miesto kilmės istoriją, žymius žmones, muzikantus, garsinančius Kelmės kraštą. Sveikinimo žodžius dalyviams ir jų mokytojams, svečiams tarė Tytuvėnų gimnazijos Meno skyriaus vedėja Nijolė Astašauskienė.

Festivalyje dalyvavo 40 atlikėjų iš Tytuvėnų gimnazijos Meno skyriaus, Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokyklos, Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos muzikos skyriaus. Festivalio dalyviai galėjo pasiklausyti akordeonais, kanklėmis, gitaromis, fortepijono instrumentais, mišrių instrumentinių ansamblių atliekamų muzikinių kūrinių.

Po puikių dalyvių pasirodymų, visiems mokiniams ir jų mokytojams buvo įteikti padėkos raštai bei simboliniai ženkleliai, primenantys apie dalyvavimą V-ame rajoniniame antrojo ir pasirenkamo muzikos instrumento festivalyje „Muzikos garsai - 2024“, skirtame Kelmės 540 metų jubiliejui paminėti.

Aurelija Ščeponavičienė

Žaneta Armalienė