STEAM ugdymo strategija (TŪM)

• Paskelbta: 2024-10-08

Kelmės rajono mokyklų, dalyvaujančių Tūkstantmečio mokyklos II projekte, mokytojai vykdo programoje numatytas veiklas. Tytuvėnų gimnazijos, Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazijos  ir Kelmės Jono Graičiūno gimnazijos, Kelmės ,,Kražantės“ progimnazijos STEAM dalykų mokytojai 2024 m. spalio 8 dieną dalyvavo nuotoliniuose mokymuose (57 veikla) ,,STEAM ugdymo strategija“. Mokymus vedė lektorė Rigonda Skorulskienė. Vyko inovatyvi paskaita apie STEAM ugdymą mokykloje. Lektorės pateiktos idėjos buvo labai aiškios ir struktūruotos, o turinys – itin aktualus šiuolaikinės švietimo sistemos kontekste. Lektorė Rigonda Skorulskienė labai glaudžiai susiejo teoriją su praktika ir pateikė realius pavyzdžius, kurie aiškiai parodė STEAM naudingumą mokiniams. Programa finansuojama #NextGenerationEU lėšomis. Programą įgyvendina Europos socialinio fondo agentūra.

Danutė Buivydienė

Danutė Buivydienė