Angliškų dainų konkursas " Geriausios filmų dainos".

• Paskelbė : Danutė Buivydienė
  • Paskelbta: 2024-04-19

Balandžio 18 dieną Tytuvėnų gimnazijoje vyko ilgai lauktas 13 - asis mokyklinis angliškų dainų konkursas " Geriausios filmų dainos".

5 -8 klasių ir I- IV g klasių mokiniai nuo kovo mėnesio pradžios aktyviai planavo, ruošėsi ne tik per integruotas anglų kalbos ir muzikos pamokas, bet ir po pamokų, net savaitgaliais.

Glaudaus mokytojų ir mokinių bendradarbiavimo dėka, renginys sulaukė didžiulės sėkmės, o žiūrovai net netilpo į aktų salę.

Mokinių pasirodymai buvo vienas už kitą geresni, tad vertinimo komisijai teko didžiulė atsakomybė - išrinkti pačius geriausius, kurie gegužės 17 dieną atstovaus Tytuvėnų gimnazijai Kelmės rajono angliškų dainų konkurse.

Šiais metais sėkmė nusišypsojo 5 b klasės mokiniui Augustui Pociui, atlikusiam Richard Rodgers  dainą " Edelweis" bei IIga klasės mokinei Karinai Karvelytei - tobulai atlikusiai Whitney Houston dainą "I Have Nothing". Jie užėmė pirmas vietas savo amžiaus grupėse.

II vietas iškovojo 5b klasės mokinys Erikas Kaufmanas (Robbie Williams " I Love My Life '), šaunus 7 klasės mokinių kolektyvas su visiems gerai žinoma  "Queen" daina " We Will Rock You" bei II ga klasės mokinė Greta Zikaitė nuostabiai atlikusi "Berlin"  dainą " Take My Breath Away".

III vieta džiaugėsi mažieji 5a klasės mokiniai, pasirinkę sudėtingą Elton John dainą " I'm still standing" bei abiturientai, kurie emocingai išsiveržė į sceną su  " The White Stripes " daina "Seven Nation Army".

Dėkoju visiems, kas prisidėjote prie šio šaunaus mūsų gimnaziją garsinančio renginio, o ypač visiems anglų kalbos ir muzikos mokytojams, vertinimo komisijai, renginio vedėjams Matui, Evelinai, Magdai ir Viliui,  buvusiam auklėtiniui Arminui Snitkui,

" Donatos gėlėms" už nuostabią puokštę, kuri puošė vertinimo komisijos stalą ir žinoma visiems žiūrovams😊👍🌷❤

Anglų kalbos mokytoja Genutė Karpinienė

Nuotraukos : IIIg klasės mokinės Urtės Adomaitytės