Išvyka į Kauno muzikinio teatro operą ,,Guliverio kelionės"

• Paskelbta: 2023-05-22

Tytuvėnų gimnazijos Meno skyriaus mokiniai gegužės 21 d. vyko į Kauno valstybiniame muzikiniame teatre rodomą kompozitorės Z. Bružaitės muzikinę operą vaikams  „Guliverio kelionės“, sukurtą J. Svifto satyrinio romano motyvais. Kartu su Guliveriu pirmoje dalyje lankėmės nykštukų šalyje Liliputijoje. Antrojoje visi nukeliavome į milžinų šalį Brobdinjagą. Operoje vystoma mintis, kai žmogus, būdamas laimingas ir turėdamas viską savo gyvenime, vis tiek veržiasi keliauti, pažinti, atrasti, ieškoti nuotykių. Mokiniams didžiulį įspūdį paliko paslaptingas ir draugiškas operos personažas Švyturys, kuris pertraukos metu žaismingai pozavo ir bendravo su jaunaisiais žiūrovais, maloniai sutiko su mokiniais nusifotografuoti. Mokiniai atidžiai klausėsi atlikėjų, iš arti pamatė ir klausėsi orkestro, gėrėjosi nuostabiais aktorių kostiumais ir dekoracijomis. Už kelionę į Kauno muzikinį teatrą Meno skyriaus mokiniai dėkoja nuolatinei Meno skyriaus rėmėjai Marinai Kulčinskajai.

Nijolė Astašauskienė

Nijolė Astašauskienė