Pasiekimai

2023-2024 m.m. pasiekimai

IV Tarptautinis dailės ir muzikos festivalis– konkursas ,,Laisvė – tai kūrybos pradas" ( mokytoja Danguolė Žukauskienė)

Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas ,,Naujieji atradimai" ( mokytoja Dovilė Zikienė)

Respublikinis ketureilio ir iliustracijos konkursas ,,Lietuvai ir Kelmei"(mokytojos Angelė Ševeliovaitė, Diana Baltrušaitienė, Danguolė Žukauskienė)

Lietuvos mokyklų žaidynių tinklinio zoninių varžybų nugalėtojos ( mokytoja Irena Lileikienė, trenerė Gitana Kerpienė) 

Kelmės rajono bendrojo ugdymo  mokyklų 3-4 klasių raštingiausio mokinio konkurso laimėtojai ( mokytojos Sniegina Venckūnienė, Dalia Lauraitienė, Daiva Pocienė)

Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajono etapo laimėtojai ( mokytojos Daiva Hinz, Irena Banevičiūtė)

Lietuvos mokinių istorijos olimpiados rajono etapo laimėtojai ( mokytojas Evaldas Butkus)

Lietuvos mokinių dailės olimpiados rajono etapo laimėtojai ( mokytoja Danguolė Žukauskienė)

Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados rajono etapo laimėtojai ( mokytoja Genutė Karpinienė)

Lietuvos mokinių matematikos olimpiados rajono etapo laimėtojai ( mokytoja Laima Švilpienė)

Respublikinis 7-8 klasių mokinių matematikos konkursas ,,Moku, pritaikau"

Kelmės rajono savivaldybės tarybos Antikorupcijos komisijos konkursas ,,Mūsų sąžinė–Lietuvos ateitis"

Rajoninis pasakų kūrimo konkursas ,,Dantukų paslaptys"

Respublikinis vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursas  „Pasivaikščiojimai“ (mokytoja D. Žukauskienė). 

Kelmės sporto centro 2023-2024 mokslo metų rajono mokyklų žaidynių smiginio komandinių varžybų laimėtojai (mokytojas A. Banys).

Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajono etapo laimėtojai (mokytoja Irena Banevičiūtė).

Lietuvos mokinių fizikos olimpiados rajono etapo laimėtojai (mokytoja Reda Petrilionienė).

Raštingiausio mokinio konkurso (5-10/I-II klasių) laimėtojai ( mokytojos: A. Ševeliovaitė, L. Sadauskienė, Z. Mačiulaitienė)

Lietuvos jaunųjų matematikų konkurso ,,Žiburys - populiarinkime matematiką“ laimėtoja (mokytoja L. Švilpienė).

Lietuvos mokinių chemijos olimpiados rajono etapo laimėtojai (mokytoja Giedrė Karčauskienė).

Rajono mokyklų žaidynių šacmatų komandinių varžybų III vietos laimėtojai.

2022-2023 m.m. pasiekimai

Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajono etapo laimėtoja (mokytoja Vida Mozorienė).

Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajono etapo laimėtojas (mokytojas Edikas Baranauskas).

Lietuvos mokinių geografijos olimpiados rajono etapo laimėtojai (mokytoja Rosita Marcinkienė).

Lietuvos mokinių matematikos olimpiados rajono etapo laimėtojai (mokytojos Laima Švilpienė ir Birutė Daubaraitė).

Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajono etapo laimėtojai (mokytoja Irena Banevičiūtė).

Lietuvos mokinių istorijos olimpiados rajono etapo laimėtoja (mokytojas Evaldas Butkus).

Lietuvos mokinių dailės olimpiados rajono etapo laimėtojai (mokytojos Danguolė Žukauskienė ir Diana Baltrušaitienė).

Lietuvos mokinių fizikos olimpiados ir fizikos konkurso rajoninių etapų laimėtojai (mokytoja Reda Petrilionienė).

Lietuvos mokinių chemijos olimpiados rajono etapo laimėtoja (mokytoja Giedrė Karčauskienė).

2019-2020 m. m. pasiekimai

Lietuvos mokinių istorijos olimpiados rajono etapo III vietos laimėtoja IIg klasės mokinė Ugnė Papartytė (mokytojas Evaldas Butkus).

Lietuvos mokyklų žaidynių zoninių 2007 metų gim. „Drąsųs, Stiprūs, Vikrūs“ varžybų antrosios vietos laimėtojai (mokytojai Irena Lileikienė ir Aurelijus Banys)

Lietuvos mokinių matematikos (I-IV gimnazinių klasių) olimpiados rajoninio turo laimėtojai (mokytojos: Laima Švilpienė ir Birutė Daubaraitė)

Kelmės rajono 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiados nugalėtojai.
(mokytojos Laima Švilpienė ir Lina Zaleckienė)

Raštingiausio mokinio konkurso nugalėtojos: 6a klasės mokinė Gintarė Nutautaitė (mokytoja Laima Sadauskienė) ir IIg klasės mokinė Saulina Šedytė (mokytoja Zenta Mačiulaitienė)

Lietuvos mokinių fizikos olimpiados ir fizikos konkurso rajoninių etapų nugalėtojai.
(mokytoja R. Petrilionienė)

Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajono etapo laimėtojai.
(mokytojos Irena Banevičiūtė ir Renata Valatkienė)

Rajono mokyklų žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių I vietos laimėtojai – gimnazijos 5-6 klasių mokinių komanda.
(mokytojai Irena Lileikienė ir Aurelijus Banys)

Lietuvos mokinių chemijos olimpiados rajono etapo laimėtojai.
(Mokytoja Justina Zaleckienė)

Rajoninėse stalo teniso varžybose Tytuvėnų gimnazijos Mockaičių skyriaus mergaičių komanda iškovojo 1 vietą, berniukų komanda - 2 vietą. (mokytojas Vytautas Zorys)

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.45 - 11.30
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30