Mokslo metų užbaigimo diena

  • Paskelbta: 2023-06-22
  • Kategorija: Renginiai

Mokslo metų užbaigimo šventė viena iš labiausiai laukiamų ir jaudinančių dienų kiekvienam mokiniui.
Šventės metu apdovanota Geriausia Tytuvėnų gimnazijos I-III g klasių mokinė Erika Petrauskaitė (III g) už labai gerą mokymąsi, laimėjimus rajoninėse olimpiadose, meninę veiklą bei Tytuvėnų gimnazijos  vardo garsinimą Respublikoje. I-II gimnazinių klasių geriausiai besimokantiems mokiniams įteiktos gimnazijos direktorės  padėkos, Kelmės švietimo pagalbos tarnybos direktorės  padėkos raštai už pasiekimus rajoninėse olimpiadose. Šventėje muzikinius kūrinius atliko: E. Šetkutė (mokytojas A. Sutkus), V. Pocevičius (mokytojas G. Astašauskas),  I ga ir II g klasės mokiniai (mokytojos: L. Baranauskienė ir  R. Čekanauskienė). Sveikinimo žodžius ir turiningų atostogų  savo auklėtiniams linkėjo  klasių auklėtojos: L. Baranauskienė, L. Zaleckienė ir V. Mozerienė. Tytuvėnų gimnazijos bendruomenė linki GRAŽIOS IR SAUGIOS VASAROS.

Autorius:
Daiva Hinz

Nuotraukos:
Irmina Stonkuvienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas