Mokinių vežimo mokykliniu autobusu „IVECO DAILY“ maršrutai:

2021 m. Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazijos mokinių vežimo mokykliniu autobusu „IVECO DAILY“ maršrutai:

Maršrutas Nr.1

Tytu-

vėnai

7.00 val.

 

16 km.

 

 

Budrai-

čiai

7.20 val.

1 mok.

5 km.

 

 

Kybu-

čiai

7.25 val.

2 mok.

2 km.

 

 

Mockai-

čiai

7.30 val.

10 mok.

3 km.

 

 

Kai-

malė

7.35 val.

2 mok.

2 km.

 

 

Gude-

liai

7.40 val.

3 mok.

3 km.

 

 

Kiš-

konys

7.45 val.

1 mok.

8 km.

 

 

Tytu-

vėnai

7.35 val.

19 mok.

Maršrutas Nr.2

Tytuvėnai

13.50 val.

3 mok.

12 km.

 

 

Pabariukai

14.05 val.

3 mok.

12 km.

 

 

Tytuvėnai

14.20 val.

 

Maršrutas Nr.3

Tytu-

vėnai

14.40 val.

19 mok.

8 km.

 

 

Mockai-

čiai

14.50 val.

7 mok.

3 km.

 

 

Kai-

malė

14.55 val.

1 mok.

10 km.

 

 

Burbai-

čiai

15.10 val.

1 mok.

12 km.

 

 

Kiau-

noriai

15.25 val.

6 mok.

5 km.

 

 

Pa-

šiaušė

15.30 val.

3 mok.

1 km.

 

 

Daugi-

niai

15.31 val.

1 mok.

19 km.

 

 

 

Tytu-

vėnai

15.50 val.

 

 

Maršrutas Nr.4

Tytuvėnai

15.50 val.

3 mok.

8 km.

 

 

Mockaičiai

16.00 val.

1 mok.

3 km.

 

 

Kaimalė

16.05 val.

1 mok.

10 km.

 

 

Burbaičiai

16.20 val.

1 mok.

16 km.

 

 

 

Tytuvėnai

16.40 val.

 

 


 

Atnaujinta: 2022-05-31
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
5. 12.00 - 12.45
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30
Iki naujų mokslo metų liko
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.