Mockaičių skyriaus mokinių vežimo mokykliniu autobusu „Volkswagen Crafter Altas“ maršrutai:

2021 m. Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazijos ir Tytuvėnų gimnazijos Mockaičių skyriaus mokinių vežimo mokykliniu autobusu „Volkswagen Crafter Altas“ maršrutai:

Maršrutas Nr. 1

Mockai-

čiai

6.50 val.

 

12 km.

 

 

Dauginiai

7.00 val.

2 mok.

5 km.

 

 

Pikeliškės

7.10 val.

1 mok.

5 km.

 

 

Užvižiai

7.20 val.

3 mok.

3 km.

 

 

Pašiaušė

7.35 val.

13 mok.

20 km.

 

 

Tytuvėnai

7.55 val.

19 mok.

Maršrutas Nr. 2

Tytuvėnai

8.00 val.

 

4 km.

 

 

Gudeliai

8.05 val.

3 mok.

4 km.

 

 

Mockaičių skyrius

8.10 val.

3 mok.

Maršrutas Nr. 3

Mockaičių skyrius

8.10 val.

 

12 km.

 

 

Pašiaušė

8.25 val.

7 mok.

6 km.

 

 

Kiaunoriai

8.35 val.

2 mok.

5 km.

 

 

Mockaičių skr.

8.40 val.

6 mok.

9 km.

 

 

Tytuvėnai

8.50 val.

3 mok.

 9 km.

 

 

 Mockaičiai

9.00 val.

 

Maršrutas Nr. 4

Mockaičių skyrius

13.00 val.

3 vaik.

4 km.

 

 

Gudeliai

13.05 val.

3 vaik.

4 km.

 

 

Mockaičiai

13.10 val.

 

Maršrutas Nr. 5

Mockaičių skyrius

13.10 val.

6 vaik.

5 km.

 

 

Kiaunoriai

13.15 val.

2 vaik.

6 km.

 

 

Pašiaušė

13.25 val.

4 vaik.

20 km.

 

 

Tytuvėnai

13.45 val.

 

Maršrutas Nr. 6

Tytuvėnai

13.50 val.

 

20 km.

 

 

Pašiaušė

14.10 val.

9 mok.

3 km.

 

 

Užvižiai

14.15 val.

3 mok.

5 km.

 

 

Pikeliškės

14.20 val.

1 mok.

5 km.

 

 

Dauginiai

14.25 val.

2 mok.

 12 km.

 

 

 Mockaičiai

14.45 val.

 

Atnaujinta: 2022-11-22
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30