Mockaičių skyriaus mokinių vežimo mokykliniu autobusu „Volkswagen Crafter Altas“ maršrutai:

2021 m. Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazijos ir Tytuvėnų gimnazijos Mockaičių skyriaus mokinių vežimo mokykliniu autobusu „Volkswagen Crafter Altas“ maršrutai:

Maršrutas Nr. 1

Mockai-

čiai

7.00 val.

 

12 km.

 

 

Dauginiai

7.10 val.

1 mok.

2 km.

 

 

Pašiaušė

7.15 val.

4 mok.

2 km.

 

 

Užvižiai

7.20 val.

3 mok.

3 km.

 

 

Elvyrava

7.25 val.

1 mok.

6 km.

 

 

Kiaunioriai

7.30 val.

10 mok.

13 km.

 

 

Tytu-

vėnai

7.55 val.

19 mok.

Maršrutas Nr. 2

Tytuvėnai

8.05 val.

 

4 km.

 

 

Gudeliai

8.10 val.

6 mok.

4 km.

 

 

Mockaičių skyrius

8.20 val.

6 mok

Maršrutas Nr. 3

Mockaičių skyrius

8.20 val.

 

11 km.

 

 

Pašiaušė

8.30 val.

5 mok.

4 km.

 

 

Elbarai

8.35 val.

1 mok.

4 km.

 

 

Kiaunoriai

8.40 val.

6 mok.

10 km.

 

 

Kaniukai

8.50 val.

1 mok.

5 km.

 

 

Mockaičių skyrius

8.55 val.

13 mok.

Maršrutas Nr. 4

Mockaičių skyrius

13.00 val.

8 vaik.

5 km.

 

 

Kaniukai

13.05 val.

1 vaik.

10 km.

 

 

Kiaunoriai

13.15 val.

4 vaik.

6 km.

 

 

Pašiaušė

13.20 val.

3 vaik.

11 km.

 

 

 

Mockaičių skyrius

13.35 val.

 

 

Maršrutas Nr. 5

Mockaičių skyrius

13.55 val.

6 vaik.

4 km.

 

 

Gudeliai

13.40 val.

6 vaik.

4 km.

 

 

Tytuvėnai

13.50 val.

 

Atnaujinta: 2022-05-31
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
4. 11.05 - 11.50
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30
Iki naujų mokslo metų liko
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.